صادق خرازی : مشاورانی که رئیس جمهور را وادار به گفت و گوی تلفنی کردند، پاسخگو

صادق خرازی : مشاورانی که رئیس جمهور را وادار به گفت و گوی تلفنی کردند، پاسخگو

صادق خرازی : مشاورانی که رئیس جمهور را وادار به گفت و گوی تلفنی کردند، پاسخگو باشند

صادق خرازی : مشاورانی که رئیس جمهور را وادار به گفت و گوی تلفنی کردند باید پاسخگو باشند. اینک همه می دانند چه کسانی رئیس جمهور عزیزمان را در آمپاس قرار دادند تا اقدامی غیرقابل مابه ازاء به ایشان تحمیل شود.

من سابقه رفاقت سی ساله با جناب آقای دکتر حسن روحانی دارم و مراتب دوستی و رفاقتم با وی بر حسب برادری، محبت و دوستی بوده و خواهد بود. بیشترین مقالات را در دوران انتقال دو دولت در تبیین مبانی ریاست جمهوری نوشتم و در این باره اظهار نظر کردم.
هر جا هم که مبانی اصولی رئیس جمهور در میان باشد از وی حمایت می کنم. تمکین به اصالت قانون در ذات شخصیت آقای رئیس جمهور است. آقای روحانی شخصیتی با سابقه ملی و دینی است ولی متاسفانه افراد پرحاشیه به دور ایشان جمع شده اند. مشاورانی که رئیس جمهور را وادار به گفت و گوی تلفنی کردند باید پاسخگو باشند.اگر نتوانند حاشیه خود را تطهیر کنند نتیجه اش این می شود که افرادی که نه دارای سابقه سیاسی و نه قدرت ذهنی و فهم مسائل بین الملل هستند مسیر انحرافی را به ایشان تحمیل کنند و نتیجه این می شود که بحث سیاست خارجی عزت گریز و عزت ستیز در ذهن ها متبادر شود.اینک همه می دانند چه کسانی رئیس جمهور عزیزمان را در آمپاس قرار دادند تا اقدامی غیرقابل مابه ازاء به ایشان تحمیل شود.
جناب رئیس جمهور محترم می دانند که در سیستم سیاسی ایران آنچه عامل موفقیت ایشان در دسترسی به اهداف متعالی و آرمان های رئیس جمهور می شود، اعتمادی است که رهبری و ارکان قدرت به ایشان دارند. وجود حلقه مشاورین که گهگاه به ایشان خلاف بگویند، نتیجه اش کاهش نقش قدرت و کارایی دولت و شخص رئیس جمهور می شود.

بازنشر از پروفایل +Haji aliصادق خرازی : مشاورانی که رئیس جمهور را وادار به گفت و گوی تلفنی کردند، پاسخگو

مطالب مرتبط :

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


6 − = هیچ