یاران و همکاران معتمد عباد و بازجویی های فتنه قتل های زنجیره ای

یاران و همکاران معتمد عباد و بازجویی های فتنه قتل های زنجیره ای

یاران و همکاران معتمد عباد و بازجویی های فتنه قتل های زنجیره ای

انتخاب بازجوها به دست سعید حجاریان و عباد و انحراف پرونده قتل‌ها :

حسینیان در افشاگری پس از قتل های زنجیره ای می گوید :
 پرونده قتل‌های زنجیره‌ای در مسیر انحرافی و غیرطبیعی قرار گرفت و بازجوهای پرونده توسط علی ربیعی (عباد ) به سازمان قضایی نیروهای مسلح تحمیل شدند:
همه کارها را آقای علی ربیعی ( عباد )، مشاور امنیتی رئیس‌جمهور انجام می‌دادند، حتی جناب آقای یونسی هم که وزیر اطلاعات بودند، از این ماجرا خبر نداشتند که این بازجوها را گذاشتند. بعدا که رفتند و شروع به کار کردند، فهمیدند که این بازجوها را از بالا گفتند که بگذارید برای رسیدگی به این پرونده».
وی می افزاید :
 «دو نفر از بچه‌های چپ وزارت اطلاعات، من حالا کاری ندارم به سابقه اینها، من خوب می‌شناسم این دو نفر را؛ یک نفر به نام مجتبی و یک نفر به نام مهدی . این دو نفر بازجوهایی هستند که هر پرونده‌ای که دست‌شان بود، زمانی که من مسؤول رسیدگی به پرونده‌های وزارت اطلاعات بودم، وقتی که پرونده‌هایی که اینها بازبینی کرده بودند، می‌گفتم از اول بازجویی بکنید. اینها اول پدر سوژه را در‌می‌آوردند یا وادارش می‌کردند به خودکشی، دو، سه نفر از متهمین خودکشی کردند. یا خودکشی می‌کند یا آبرویش را می‌برند. می‌گویند مساله اخلاقی داشته یا جاسوس بوده، آخر سر هم هیچ چیزی از آن درنمی‌آورند.
 
یاران معتمد عباد و بازجویی های فتنه قتل های زنجیره ای

به نقل از کتاب آقای خاتمی ؛ هشیار باش !(نوشته گلپور) ، بازجویان بیمار و جانی انتخابی کمیته بررسی قتل های زنجیره ای  شامل  تیم مهدى قوامى، جواد آزاده، مجتبى بابایى و تیم حمید سرمدى، صابر تهرانى، میثم تبریزى  بودند :

۱٫     مهدی قوامی هنر
مهدى قوامى هنربا نام مستعار مهدى قوام مسئول بازجوهاى مالیخولیائى در پرونده ى قتلهاى مشکوک.
در زمان رى شهرى ، مشاور معاونت و شاغل در ادار ه ى کلّ چپ (جریانات مربوط به حزب توده) بوده به همراه دو نو چه ى بیمارش احمد شیخها معروف به احمد نیاکان و على اکبر باوند معروف به مجتبى بابایى و در رفاقت با جواد عبّاسى کنگورى روى کیسهاى چپ نظیر   کار مى کردند .
نیروى على ربیعى معروف به عباد به شمار مى رود و با تأیید مستقیم حضرتعالى (خاتمی) و معرّفى على ربیعى وارد پروند ه ى قتلهاى مشکوک شد.
 ————
پیاده شد ه ى سخنرانى مصطفى پورمحمّدى – آرشیو مرکز اسناد انقلاب اسلامى:

مهدى قوام که اکنون مدیر کلّ حراست وزارت بازرگانى است( همین آقایى که رئیس جمهورى خاتمى او را فرد مؤمن معرّفى کرد.) توسّط کمیته ى رئیس جمهور یعنى سرمدى و ربیعى انتخاب شد و افرادى از بازجوها را به کار گماشت که حدود  ۸ سال بود به دلیل روش غلط کنار گذاشته شده بودند. .
 
————-
۲٫      على اکبرباوند
على اکبرباوند معروف به مجتبى بابایى . پس از ورود به وزارت اطّلاعات مورد حمایت —- معاون   وزارت اطّلاعات قرار گرفته و روى چپ (توده) کار مى کرد.
وی به على ربیعى نزدیک است.
با شکایت برخى متّهمین تبرئه ى شد ه ى پروند ه ى قتلهاى مشکوک به ۵ سال زندان و حدّاقل ۷۰ ضربه شلاّق محکوم شد.
دیوانگى و مرض نامبرده در روند بررسی پرونده های محوله ، کار را به جایى رساند که وزیر وقت اطّلاعات (رى شهرى) حسب ظاهر دستور داد دیگر حق بازجویى از متّهمان را ندارد. جالب است که در پرونده ى موسوم به قتلهاى زنجیره اى استراتژیستهاى دوّم خرداد، چنین عنصر کثیفى را مجدّدا به کار بازجویى ازمتّهمان گماشتند.
………….
 
 

در همین راستا بخوانید :
۱-   ربیعی (عباد )، شاه مهره فتنه قتل های زنجیره ای و ۸۸
https://plus.google.com/113070467370480837588/posts/NWUUuvpXjsK
2-   سناریو قتل های زنجیره ای و عباد (۱)
 https://plus.google.com/113070467370480837588/posts/gVEabhjDzXZ  
 ۳- سناریو قتل های زنجیره ای و عباد … (۲)
https://plus.google.com/113070467370480837588/posts/Z1i6mdZF25g

پینوشت :

این سری یادداشت  ها  صرفا بریده هایی از رد پای علی ربیعی (عباد) در سال های حضور در وزارت اطلاعات  و خصوصا ماجرای مدیریت وی بر پرونده قتل های زنجیره ای است در کتاب سراسر کد ! " (آقای خاتمی هشیار باش ! چشم های اطلاعاتیت جانیان بین المللی اند) ! نوشته رضا گلپور است .
قصد باز کردن مسایل را ندارم و هیچ علاقه ای هم ندارم که شرح دهم بازجویان جانی و کثیف تحت امر عباد چه بلایی بر سر مثلا یک زن بی دفاع و مومنه آوردند  که البته گوشه ای از این افتضاحات (فیلم بازجویی ها ) به عنوان تنها سند شکنجه و رفتار ظالمانه با متهمین از سوی ضدانقلاب و اپوزوسیون نظام سالیان سال است که مورد استفاده قرار گرفته است  …
فقط غصه این است که حال همان فردی که تحت نظارت و مدیریتش چنین افتضاحی بار آمد ، از سوی دولت تدبیر و امید و کابینه اعتدال ، برای تصاحب پست حساس وزارت کار انتخاب میشود ..
فردی که تحت مدیریت و نظارتش حتی به همسران متهمان تعرض شد ، حالا قرار است از سوی روحانی که سرهنگ نیست ،  زندگی و معیشت زن و بچه مردم به دستانش سپرده شود …

بازنشر از پروفایل +بچه شیعهیاران و همکاران معتمد عباد و بازجویی های فتنه قتل های زنجیره ای

مطالب مرتبط :

۲ دیدگاه

 • حسین
  دی ۱۴, ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۵ ب.ظ | لینک مستقیم

  کاملا مزخرف و تحریف شده هست هر کی باور کنه واقعا ساده لوحه اصلا از متن های نوشته شده هم میشه کملا فهمید این قضیه برای خدشه دار کردن شخصیت رئیس جمهور محبوب هست…باور نکنید.

 • حسین
  بهمن ۲۲, ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۵ ق.ظ | لینک مستقیم

  پرونده رسیدگى به ماجواى قتل هاى زنجیرهاى تنها ۴٠ روز دست خاتمى( ربیعى،یونسى،سرمدى) بود و این باز جوییها بعد از آن صورت گرفته است اسناد تحویل پرونده به قوه قضاییه موجود است اگر تیم خاتمى سکوت میکنند به خاطر آرامش کشور است وگر نه این انگ ها به ربیعى نمیچسبد

 • ارسال پاسخ

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  − سه = 4