کسی که اخلاص ندارد، کارآمد نیست

کسی که اخلاص ندارد، کارآمد نیست

به این فکر میکنم که بعضی ها برای چی کاندیدا میشن با اینکه نه برنامه ای برای کشور دارند و نه رای دارند؛ جوابش برای من اینه که فقط می خوان خودشون رو در تراز ریاست جمهوری مطرح کنند. بعضی ها از گمنامی می ترسن… خدا همه ی ما رو از شر ریاست طلبی حفظ کنه. مرحوم آیت الله خوشوقت فرمودند اگر شما حضورتان در صحنه اجتماعی با انگیزه و روشی غیر از ادای تکلیف باشد دینتان را از دست خواهید داد. شما مراقبت کنید که هر نوع ائتلاف و مذاکره ای که انجام میدهید مبنای کار شما به قدرت رسیدن نباشد بلکه مبنا عمل به تکلیف باشد.کسی که اخلاص ندارد، کارآمد نیست

کسی که اخلاص ندارد، کارآمد نیست.
به این فکر میکنم که بعضی ها برای چی کاندیدا میشن با اینکه نه برنامه ای برای کشور دارند و نه رای دارند؛ جوابش برای من اینه که فقط می خوان خودشون رو در تراز ریاست جمهوری مطرح کنند. بعضی ها از گمنامی می ترسن… خدا همه ی ما رو از شر ریاست طلبی حفظ کنه.
مرحوم آیت الله خوشوقت فرمودند اگر شما حضورتان در صحنه اجتماعی با انگیزه و روشی غیر از ادای تکلیف باشد دینتان را از دست خواهید داد. شما مراقبت کنید که هر نوع ائتلاف و مذاکره ای که انجام میدهید مبنای کار شما به قدرت رسیدن نباشد بلکه مبنا عمل به تکلیف باشد.
نتیجه ی اخلاقی: از هرکس بوی ریاست طلبی استشمام کردید به او اعتماد نکنید. حتی اگر به نظرتان کارآمدترین باشد. کارآمدی در ادبیات دینی معنای دیگری دارد. فرد قدرت طلب به هیچ وجه کارآمد نخواهد بود. یادم هست که حضرت آقا می فرمودند کسی که اخلاص ندارد، کارآمد نیست.

بازنشر پست از پروفایل +وحید یامین پورکسی که اخلاص ندارد، کارآمد نیست

Google+: نمایش پست در پلاس

مطالب مرتبط :

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


یک + = 10