چرا ما تمایلی به شرکت در ائتلاف چند کشور علیه داعش نداریم

چرا ما تمایلی به شرکت در ائتلاف چند کشور علیه داعش نداریم

چرا ما تمایلی به شرکت در ائتلاف چند کشور علیه داعش نداریم

سوال: چرا ما تمایلی به شرکت در ائتلاف چند کشور علیه داعش نداریم؟!!

به این جملات رهبر انقلاب، هنگام ترک بیمارستان توجه کنید:
«آنها صریحاً گفتند که ما از ایران براى ائتلاف علیه داعش دعوت نمیکنیم!
چه افتخارى بالاتر از این براى ما که آمریکا در یک کار دسته‌جمعى، در یک کار خلافِ غلطى که دارند انجام میدهند، از ما مأیوس باشد و نخواهد که ما باشیم؛ این براى ما مایه‌ى افتخار است، مایه‌ى تأسّف نیست…»

←اگر ما در این ائتلاف شرکت کنیم، ضمناً به معنای آن خواهد بود که پذیرفته ایم آمریکا و سایر کشورهای غربی، دستی در تشکیل و راه اندازی داعش نداشته اند.

←اگر ما در این ائتلاف شرکت کنیم، معنایش آن است که ادعای صلح طلبی و عدالتخواهی آمریکای جنایتکار و متّحدانش را پذیرفته ایم.

←اگر ما در ائتلاف ضد داعش شرکت کنیم و در کنار عربستانی بنشینیم که کمکهایش به داعش مثل روز روشن است، در حقیقت دست همکاری به قاتل هزاران انسان بی گناه داده ایم.

←اگر ما در این حرکت نقشی داشته باشیم، یعنی مرجعیت بزرگ عراق و عمق نفوذ فتوای ایشان و همچنین حرکت بزرگ مردمی-جهادی در عراق را ندیده و نشنیده گرفته ایم و این یعنی مانند غرب در محاسبات اشتباه کرده ایم.

←اگر ما در چنین جمعی حاضر شویم، عملا دخالت در امور داخلی کشورها را به رسمیت شناخته ایم، چیزی که از ابتدای انقلاب تا امروز دیگران در مورد ایران کردند و ما همیشه به آن معترض بودیم.

←شرکت ما در این ائتلاف ، قبول سیاسی خطر داعش و قبول دغدغه صوری غرب و نگرانی آنهاست، در حالیکه غربی ها نه تنها از وجود چنین خطری در کنار مرزهای ایران نگران نیستند، بلکه وجود آنرا فرصتی میدانند که احتمالا در مواقع لازم، علیه ما از آن استفاده کنند.بازنشر از پروفایل +محسن لاهوتیانچرا ما تمایلی به شرکت در ائتلاف چند کشور علیه داعش نداریم

مطالب مرتبط :

۳ دیدگاه

 • شهریور ۳۰, ۱۳۹۳ - ۶:۴۳ ق.ظ | لینک مستقیم

  سلام ممنون

 • شهریور ۳۰, ۱۳۹۳ - ۷:۴۲ ق.ظ | لینک مستقیم

  واقعا چقدر ساده ای امریکا که داعش رو درست کرده حالا از دستش در رفتن مای که از بدر موجودیت اون داریم تو سوریه و عراق باش میجنکیم شدیم حامی اون خودت رو زدی به چی خندت نمیگیره از پستت.بخدا اون مشمای مغزتو واکن استفاده کن گرون نمیشه که بعد بخوای بفروشیش.
  فکر کردیت کی داره میجنگه دلت رو خوش کردی به امریکا که از یه پتیاره فاحشه پرو ترو دریده تره.اون روزایی که ایران داد میزد که بابا داعش جنایت کاره این رفیقای اندر ساکسونیت داشتن پول و اسلحه بهش میدادن این چند صد هزار نفر از کجا ساپرت میشدن کی اموزششون میداد.حیف از وقت حیف

 • شهریور ۳۰, ۱۳۹۳ - ۸:۴۲ ق.ظ | لینک مستقیم

  بخدا از این امریکایی و این سگش فرانسه این غربیا متحیرم همینا تا چند روز پیش رزمنده های مقاوم الان شدن اینا دشمن بشریت حتی فاحشه های شهر نو قدیم مثل اینا نیستن.
  چقدر بیشرفن که عالم و آدم رو خر فرض کردن در حالی که سور زدن به خر.

 • ارسال پاسخ

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  دو + = 5