چرا باید همه برویم برای دریافت یارانه ثبت نام کنیم !

چرا باید همه برویم برای دریافت یارانه ثبت نام کنیم !

۱٫ وقتی دولتی ها با تکرار برچسب "یارانه برای نیازمندان" تلاش دارند تا دریافت یارانه را نوعی صدقه و یارانه بگیر را فقیر و محروم معرفی کنند، باید همه برویم برای دریافت یارانه ثبت نام کنیم تا خانواده های آبرودار از ترس برچسب زنی های جامعه و نگاه مردم، خود را از یارانه محروم نکنند!

۲٫ وقتی موج تبلیغاتی دولت تلاش دارد یارانه نگیر را اولیا الله معرفی کند و از هر فیلم و شامورتی بازی برای منصرف کردن مردم دریغ نمی کند؛ باید انصراف نداد تا بعدا فکر نکنند خیلی زرنگ هستند! و ثابت کنیم حالمان از این فضاسازی رسانه ای به هم می خورد.

۳٫ وقتی یارانه ای که قرار است من نگیریم به جای تزریق به اقتصاد، خرج پیامک عید روحانی و دکور جدید نهاد ریاست جمهوری و… می شود؛ چرا باید انصراف بدهیم!؟! اگر بنابر حیف ومیل باشد من از دولت بهتر بلدم یارانه ام را خرج کنم!!

۴٫ معتقدم همانطور که پول نفت مال همه ی مردم است و هیچ کس حق ندارد با مصرف بیشتر انرژی حق دیگران را بخورد! پولدار بودن هم نباید مانع شود تا یک شهروند ایرانی از حق مسلم خود محروم شود و همه مردم باید به یک اندازه پول نفت را بگیرند!

۰٫ به جای کل کل با دولت و اثبات رفتار زشت دولت در منصرف کردن مردم و رو کم کنی و …. فکر میکنم فارغ از دولت ها نگرفتن یارانه در دراز مدت به آبادانی ایران کمک خواهد کرد! پس:

#من_یارانه_نمی_گیرم :)

بازنشر از پروفایل +صادق نیکوچرا باید همه برویم برای دریافت یارانه ثبت نام کنیم !

مطالب مرتبط :

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


هشت + = 14