نوشته یک خانم روس مسیحی در باره احمدی نژاد

نوشته یک خانم روس مسیحی در باره احمدی نژاد

نوشته یک خانم روس مسیحی در باره احمدی نژاد

یکی‌ از ویژگی‌‌های عجیب آقای احمدی‌ نژاد محبوبیت او بین برخی‌ غیر مسلمان‌ها است. مثلا در فیس‌بوک به یک خانم روس مسیحی‌ به نام لوچنکا وریسفسکا برخوردم که خیلی‌ به احمدی‌ نژاد علاقه داشت. به گفته خودش مهندس شیمی‌ است. این پیج این خانم است:

https://www.facebook.com/lutchenka.varissovska?fref=ts

ازش درخواست کردم که یک متن کوتاه در مورد علت این علاقه بنویسه که ترجمه اش رو اینجا می‌‌گذارم:

 نام من لوچنکا وریسفسکا است و عاشق محمود احمدی‌نژاد هستم! خیلی‌‌ها ازش بدشون میاد اما چرا؟ احمدی‌ نژاد که فقط می‌‌خواست به مردم فقیر کمک کند. فکر کنم برای این است که او می‌‌خواست پول نفت را به مردم بدهد ولی‌ افرادی در مجلس ایران این را نمی خواستند و جلو تصویب پیشنهاد‌های او را می‌‌گرفتند تا این پول‌ها به نفع افراد خاصی‌ مصرف بشود و به جیب خودشان برود. آنها افراد ثروتمندی هستند و نمی خواستند پول نفت به مردم هم برسد. احمدی‌ نژاد فقط می‌‌خواست به مردم فقیر کمک کند و با پول نفت برای فقیر‌ها خانه بسازد ولی‌ اینها نگذاشتند. عاشق احمدی‌ نژادم چون مرد بود و جلو باراک اوباما ایستاد. او هم در عوض نفت ایران را تحریم کرد تا احمدی‌ نژاد به فقیر‌ها نتواند کمک کند. حالا هم که روحانی جای او آماده، مجلس ایران دیگر با او دعوا ندارد و او هم می‌خواهد تسلیم اوباما باشد و اوباما هم خوشحال است. اینها همه اش تقصیر اوباما است که به همه  کلک زد! حق با احمدی‌ نژاد است!

 ممکن است این نوشته خیلی‌ سطحی به نظر برسد اما نشان می‌‌دهد ایستادگی در مورد زورگویی و اصرار بر عدالت حتی مرز دین را در می‌‌نوردد. تا زمانی‌ که ما نتوانیم یک جبهه‌ متّحد در مقابل آمریکا ایجاد کنیم، باید تن به زورگویی‌ها بدهیم. به نظر شما چه قدر امکان دارد آقای روحانی سیاست مدار محبوب یک غیر ایرانی‌ باشد؟ ممکن است کسی‌ مناقشه کند احمدی‌ نژاد شیاد بود و با سواستفاده از این مفاهیم دنبال اهداف خاصی‌ بود، اما موضوع این پست دفاع از شخص ایشان نیست، دفاع از رویکرد ضدّ استکباری و عدالت محور است. 

بازنشر از پروفایل +مردی از جنس یخنوشته یک خانم روس مسیحی در باره احمدی نژاد

مطالب مرتبط :

یک دیدگاه

 • اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۷ ب.ظ | لینک مستقیم

  اقا دمت گرم
  گل گفتی
  ماشاءالله
  حرف دلمون زدی
  احدی نژاد هرچی بود بهتر از دیگران بود.
  یا علی

 • ارسال پاسخ

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  + 4 = سیزده