منطق قرآن و منطق مرعوبان کدخدا

منطق قرآن و منطق مرعوبان کدخدا

.. !

منطق قرآن و منطق مرعوبان کدخدا … !
 
استیو وارن ، سخنگوی پنتاگون خبر داده است که مانور یک هواپیمای جنگی روسیه بر فراز ناو جنگی دونالد کوک آمریکا در دریای سیاه ، به قدری هولناک و ترسناک بوده است که پس از این حادثه ۲۷ نفر  از خدمه این کشتی نظامی از ارتش آمریکا استعفا داده اند . در همین راستا این ناو فوراً به بندر کونستانتا در رومانی هدایت شده تا در آن جا روانشناسان خدمه ناوشکن دونالد کوک را معاینه کنند !
http://goo.gl/EiplkQ
 
 
جالب نیست ؟! این هیمنه پوشالی ارتش بزرگ همان کدخدایی است که مدام از گزینه های روی میزش دم میزند. همان ارتشی که قرار است با یک موشک کل سیستم دفاعی ما را از بین ببرد ! ….  ارتش مزدور و بزدلی که سربازانش به محض احساس خطر جانی ، شلوار خود را خیس کرده  فرار را بر قرار ترجیه داده اند ! … منطق قرآن و منطق مرعوبان کدخدا
 
حال با این مقدمه شما را به تامل در مقایسه منطق قرآن و منطق حجت الاسلام روحانی ( فریدون ) در موضوع نحوه برخورد با دشمنان و رفع تهدیدات دشمنان دعوت می کنم :
 
در حالی که منطق خداوند متعال در قرآن کریم این است که برای رفع تهدید دشمنان و جلوگیری از تعرض آن ها به مسلمین ، مسلمین را به ترساندن دشمنان با تمام توان نظامی و.. امر میکند :
وَأَعِدُّواْ لَهُم مَّا اسْتَطَعْتُم مِّن قُوَّةٍ وَمِن رِّبَاطِ الْخَیْلِ تُرْهِبُونَ بِهِ عَدْوَّ اللّهِ وَعَدُوَّکُمْ وَآخَرِینَ مِن دُونِهِمْ لاَ تَعْلَمُونَهُمُ اللّهُ یَعْلَمُهُمْ… ( ۶۰ ، انفال )
و هرچه در توان دارید از نیرو (ها) و مرکب هاى آماده، براى (پیکار) با آنان فراهم سازید، تا بدین وسیله (و با این آمادگى رزمى ) دشمن خدا و دشمن خویشتن و دشمنان دیگرى جز اینان را که شما آنها را نمى‏شناسید ، امّا خدا آنان را میشناسد، بترسانید (و از نقشه‏ هاى تجاوزکارانه بر ضد خویش منصرفشان سازید )
 
از طرفی دیگر هم
حجت الاسلام حسن فریدون (روحانی)  خطاب به نیروهای مسلح گفته اند که
مانورهای نظامیتان نباید موجب تحریک طرف مقابل (دشمن) شود !  که اگر اینگونه شود این خود یک تهدید برای ماست. ( یا به عبارتی دیگر نباید کاری کنید که سپاهیان کدخدا ، خدای ناکرده آب در دلشان تکان بخورد و بر ما غضب ناک شوند ! )
 و در حالی که پس از روی کارامدن دولت اعتدال در ایران ، حجم تهدیدات نظامی ایران از سوی آمریکا و اسراییل به طور معناداری افزایش یافته است،  در نتیجه این منطق و خواسته ی جناب رییس جمهور مانورهای سالیانه موشکی و نظامی ایران ، لغو شده است
http://goo.gl/c2cCby
 
آیا حرف دیگری هم باقی می ماند ؟!

پینوشت:
این روزها حتی بی سوادان هم می دانند که یکی از کارکردهای اصلی و کلیدی مانورهای نظامی ، ترساندن و زهر چشم گرفتن از دشمنان است. ترساندنی که موجب شود دشمن فکر هرگونه تجاوز به کشور را از مخیله خود خارج کند .آن هم دشمنانی که روز به روزه بر میزان تهدیدهای نظامی شان افزوده می شود .  حال مانوری نظامی که دشمن را نترساند ، اسمش مانور نظامی است یا ترقه بازی ؟!
به نظرتان این تفاوت آشکار دیدگاه های فردی که خود ملبس به لباس روحانیت است با منطق قرآنی ، از کجا نشات می گیرد ؟!

#مرعوبان_کدخدا #فارغ_التحصیلان_انگلیس #سلطان_حسن  

بازنشر پست از پروفایل +بچه شیعهمنطق قرآن و منطق مرعوبان کدخدا

مطالب مرتبط :

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


یک + = 10