ما در مورد خطوط قرمز حرفی نمی زنیم،عمل می کنیم!

ما در مورد خطوط قرمز حرفی نمی زنیم،عمل می کنیم!

ما در مورد خطوط قرمز حرفی نمی زنیم،عمل می کنیم!

ما در مورد خطوط قرمز حرفی نمی زنیم ، عمل می کنیم !
حرکت از صنعت هسته ای به صنعت آب و فاضلاب و از صنعت موشکی به صنعت ترقه سازی !

یادتان هست  که قبل از امضای توافق ژنو هم میگفتند ، تعطیلی تاسیسات هسته ای و غنی سازی خط قرمز ماست و قابل مذاکره نیست
آخرش اما عملا تاسیسات اراک تعطیل شد و غنی سازی و فعالیت های مرتبط با آن به پایین ترین حد ممکن و درحدی که عملا موجب اخته شدن صنعت هسته ای شود ، تقلیل یافت  . دانشمندان هسته ای از کار برکنار شدند و مثلا سرتیم پروژه غنی سازی ۲۰ درصدی و سایت فردو  به صنعت آب و فاضلاب فرستاده شده ! ( واقعی ! )  ..

حال این بارهم که در مذاکرت وین پای موضوع موشکی و دفاعی کشورمان به میان مذکرات کشیده شده ، خدا می داند الان که آقایان دیپلمات  میگویند مسئله موشکی ایران قابل مذاکره نیست ، نتیجه مذاکرات محرمانه شان در عمل چه خواهد بود  … آمریکایی ها که می گویند مذاکرات بسیار سازنده بوده است!  … دیگر تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل …

خدا نکند که چند ماه دیگر هم بشنویم که مثلا فلان مرکز تحقیقاتی و تولید موشک درش تخته شده یا مثلا بودجه اش قطع شده و یا مثلا فلان دانشمند صنعت موشکی از کار برکنار شده و در صنایع ترقه سازی بکارگیری شده است  !

پینوشت  :

۱-      شیمون‎پرز: « مشکل ما سانتریفیوژ‎های نطنز نیست، بلکه آدم‎‎های آنجا برای ما مسئله اند » …. دانشمندان هسته‌ای ایران بهتر است در صنایع دیگر مشغول به کار شوند
 
۲-      منطقی هم که بخواهیم به مذاکرات نگاه کنیم ، اصلا نباید از روی میز آمدن موضوع توان موشکیمان تعجب کنیم ! . بالاخره مذاکرات باید با منطق برد – برد ادامه داشته باشد دیگر ! در دور قبل که عملا کمر هسته ای را شکستند و آن چیز که باید تقدیم میکردند ، کردند ! . قاعدتا برای حصول برد مد نظر کدخدا  در دورهای آتی مذاکرات باید چیز دندانگیری تقدیم شود یا نه ؟!

#توافقنامه_ژنو #مذاکرات_وین #ظریف #فریب_ژنو #نرمش_ذلیلانه  

بازنشر از پروفایل +بچه شیعهما در مورد خطوط قرمز حرفی نمی زنیم،عمل می کنیم!

مطالب مرتبط :

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


پنج + = 10