"مادر" یعنی صبر

"مادر" یعنی صبر

"مادر" یعنی صبر

"مادر" یعنی صبر

"مادر" یعنی صبر

"مادر" یعنی صبر

"مادر" یعنی صبر

به بهانه ی روز مادر :
مادری که ۱۰ سال راز شهادت فرزندش را پنهان کرد
در آستانه میلاد حضرت فاطمه زهراء سلام الله علیها و روز مادر، به دیدار یک مادر شهید رفتیم؛ شهیدی استثنائی با مادری استثنائی تر! مادری که بیش از ١٠ سال راز شهادت فرزندش را در سینه نگه داشت و از اسرار حزب الله محافظت کرد و حتى به همسر خود نیز چیزی نگفت. تا وقتی که سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله به منزل آنها آمد و به ایشان گفت: فرزندتان "عامر" همان کسی است که تا بحال به دلایل امنیتی از او با نام مستعار "ابوزینب" یاد میکردیم. جوان ۱۸ ساله ای که در عملیات استشهادی سال ١٩٨۵ در نزدیکترین نقطه به مرز فلسطین اشغالی در منطقه مطلّة با انفجاری مهیب بیش از ۷۰ افسر صهیونیستی را به درک واصل کرد و خود از جام شهادت نوشید.
آنجا بود که مادر از راز بزرگ خود پرده برداشت. از این راز که عامر تنها با مادرش درباره عملیات صحبت کرده بود و از او خواسته بود تا براى موفقیتش در عملیات دعا کند، از وداع فرزند با مادر، از لحظه ای که مادر صدای انفجار خودروی بمبگذاری شده فرزندش را می شنود و خدا را بخاطر موفقیت فرزندش در عملیات سپاس می گوید، از تلاش صهیونیستها و مزدورانشان برای شناسایی عامل عملیات و ۱۰ سال سکوت و رازداری اش، و از ١٠ سال گریه هاى پنهانی مادر براى فرزند شهیدش که همه تصور می کردند برای تجارت به کویت مسافرت کرده است. 
چند سال بعد، با آزادسازی جنوب لبنان از دست رژیم غاصب صهیونیستی، سید حسن نصرالله در یک سخنرانی عمومی با حضور در زندان خیام که فاصله چندانی با منزل شهید و محل عملیات استشهادی او ندارد، راز عملیات استشهادی "عامر توفیق کلاکش" را برملا کرد؛ با این حال، هنوز بسیاری از مردم لبنان از جزئیات عملیات و نقش مادر مقاوم و مجاهد او در طول این سالها بی خبرند. 
چه زیبا فرمود امام راحل عظیم الشأنمان که: خوشا بحال آنانکه با شهادت رفتند… خوشا بحال آنهایی که این گوهرها را در دامن خود پروراندند…
با تشکر از برادرم +ali naderi عزیز و رجانیوز
http://www.rajanews.com/detail.asp?id=156238

بازنشر پست از پروفایل +سیدکمیل باقرزاده"مادر" یعنی صبر

Google+: باز نشر ۱ مرتبه
Google+: نمایش پست در پلاس

مطالب مرتبط :

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


یک × = 4