عملیات روانی انصراف مردم از دریافت یارانه!

عملیات روانی انصراف مردم از دریافت یارانه!

عملیات روانی انصراف مردم از دریافت یارانه!

عملیات روانی انصراف مردم از دریافت یارانه !

اگر میبینی که این روزها دولت به کمک رسانه های حامی خود و البته  صداوسیما در جهت منصرف کردن مردم از ثبت نام برای دریافت یارانه ها در حال اجرای یک عملیات روانی گسترده و البته بشدت مخرب علیه مردم است ، شاید دلیلش این باشد که این روزها دست راست جناب روحانی و عنصر اصلی پروژه هدف مندی یارانه های دولت ، علی ربیعی (عباد) مدرس سابق درس عملیات روانی در دانشگاه وزارت اطلاعات است .

 
و اما نکته ای که این اساتید کهنه کار عملیات روانی فراموش کرده اند این است که
ممکن است بتوانند در یک مقطع کوتاه ، با انواع روش های تبلیغاتی و عملیات روانی ، در یک فرایند احساسی و روانی ،بخشی از مردم را متقاعد به انصراف از دریافت یارانه هایشان بکنند ، اما قطعا این فضای روانی تحت تاثیر رسانه ملی را نمی توانند برای ماه ها ادامه دهند .

محتمل ترین اتفاقی که می افتد این است که
 همان افرادی که بعد از این بمباران تبلیغاتی از دریافت یارانه انصراف دادند ، بعد از فروکش کردن این تبلیغات و مشاهده تورم ناشی از افزایش قیمت حامل های سوخت و البته عدم مشاهده وعده های دولت مبنی بر گل و بلبل شدن اوضاع اقتصادی ناشی از انصراف یارانه بگیران ،  احساس غبن و فریب خوردن می کنند و از کرده خود پشیمان می شوند و خواستار بازگشت به چرخه یارانه بگیران می شوند .
آن وقت است که این اساتید عملیات روانی می مانند و افرادی که دیگر به این راحتی به وعده ها وتوصیه های آقایان اعتماد نمی کنند … آن هم با رسانه ای که یک بار همه ی اعتبار و آبرویش را برایشان خرج کرده است …

و بیچاره مردمی که خود سوژه عملیات روانی دولت خود قرار گیرند …
#عملیات_روانی #انصراف_ازیارانه #حقوق_شهروندی #دولت_امنیتی_ها #علی_ربیعی  

بازنشر از پروفایل +بچه شیعهعملیات روانی انصراف مردم از دریافت یارانه!

مطالب مرتبط :

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− 6 = دو