سخنرانی سید حسن نصرالله، دبیر کل حزب الله لبنان، در روز جهانی قدس سال ۸۲

سخنرانی سید حسن نصرالله، دبیر کل حزب الله لبنان، در روز جهانی قدس سال 82

سخنرانی سید حسن نصرالله، دبیر کل حزب الله لبنان، در روز جهانی قدس سال ۸۲

#چه_باید_کرد  
از همه جای جهان عربی واسلام با ما تماس می‌گیرند و اعلام می‌کنند که می‌خواهند برای مبارزه به فلسطین بروند.
 در فلسطین هزاران شهادت‌طلب، صدها هزار رزمنده و ده‌ها هزار نفر جوان دختر و پسر عاشق شهادت وجود دارد. اگر شما پول دارید آن را برای یک جوان یا یک خانواده‌ی فلسطینی بفرستید تا آن‌ها بتوانند خانه‌ی خودشان را بازسازی کنند و یا آن‌که آن جوان به کلاس درس بازگردد و زندگی‌اش تداوم یابد و یا این‌که با پول سلاح یا مواد منفجره خریداری کند.
و یا با این پول یک رزمنده و شهادت طلب آموزش نظامی داده شود.
بله، آیا اسرائیل می‌تواند مانع رساندن سلاح به فلسطینی‌ها باشد ولی این پول می‌تواند به داخل فلسطین برسد. بنده می‌خواهم روی اهمیت این امر تاکید کنم. برخی می‌گویند در این مرحله و شرایط سرنوشت‌ساز چه چیزی را می‌توانیم تقدیم کنیم؟ خب اگر در جهان عرب نمی توانید راهپیمایی شکل دهید، این مسئله را کنار بگذارید. امروز ما در این‌جا راهپیمایی برگزار می‌کنیم و این جمعیت عظیم مردمی و سیاسی را به نمایش می‌گذاریم. در واقع برای اعلام هم‌بستگی وبیان زنده بودن این قضیه ولی همه‌ی ما امروزه، همه‌ی زنان و مردان و همه‌ی افراد عرب و مسلمان می‌توانند مقداری از بودجه‌ی مالی و بخشی از حقوق ماهانه‌ی خود را کنار بگذارد .
سخنرانی سید حسن نصرالله، دبیر کل حزب الله لبنان، در روز جهانی قدس
۳۰ آبان ۱۳۸۲

پی نوشت مهم تر از متن:
اتحادیه بین المللی امت واحده بعد از چندسال برگزاری مراسم افطاری در غزه، امسال در بحبوحه جنگ با راه اندازی درگاه اینترنتی تصمیم گرفت جهاد مالی هموطنان مان را به خانواده هایی اختصاص دهد که سر سفره افطار به خاک و خون کشیده شدند.
اهالی جهاد مالی! بسم الله 
http://unified-ummah.com/payment-qods.php
#اشتراک_گذاشتن_گاهی_تنها_سهم_ماست  

بازنشر از پروفایل +unified-ummah (اتحادیه امت واحده)سخنرانی سید حسن نصرالله، دبیر کل حزب الله لبنان، در روز جهانی قدس سال 82

مطالب مرتبط :

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


9 − = سه