دو روی سکه تحولات منطقه

دو روی سکه تحولات منطقه

دو روی سکه تحولات منطقه

دو روی سکه تحولات منطقه
دورخیز حق و باطل برای نبرد نهایی
 
براحتی می توان حدس زد که آمریکا ، انگلیس و صهیونیست ها از پروژه خود که با نام انقلاب مردمی در شام و سوریه شروع شد و اکنون با ورودش به عراق تلاش می کند خود را در هیبت جنگ شیعه و سنی نشان دهد ، الان چقدر خوشحال و راضی هستند . آنها با این پروژه :

۱-      کل پتانسیل جهادیون در سراسر جهان  که این قابلیت را داشتند علیه مواضع خودشان اقدام به حرکت های جهادی بکنند ، بدون دردسر یک جا و آن هم در منطقه شامات و خاورمیانه و بیخ گوش ایران جمع کردند و نابودیشان را در یک جنگ فرسایشی خانمان برانداز نظاره می کنند .
 
۲-      آتش فتنه مذهبی و جنگ به اصطلاح شیعه و سنی را که سالیان سال برایش تلاش کردند بر می افروزند.
 
۳-      بدون دردسر ایران ، محور مقاومت و مسلمین منطقه را سرگرم جبهه های فرعی می کنند . جبهه هایی که بدون کمترین هزینه برای خودشان ، هزینه های زیادی را روی دست جبهه مقاومت گذاشت و میگذارد .
 
۴-      موجبات اجرایی شدن طرح خاورمیانه جدید آمریکا و تجزیه کشورهای منطقه که موجب تضعیف و تزلزلشا ن در برابر اسراییل می شود را فراهم می کنند .
 
۵-      بدون اینکه مشتقیما  وارد جنگی شوند ، اما بازار سلاح هایشان را گرم کردند و به مدد دلارهای سعودی  وقطر ، چرخ صنعت نظامی خود را میچرخانند .

تا این جای کار به نظر می رسد جناح کفر و باطل توانسته است تا حدودی به توفیق مد نظر خود دست یابد . اما

اما روی دیگر این پروژه و تحولات مرتبط با آن این است که دربطن همین تحولات نامطلوب ما ، فرصتی استثنایی و بستری برای رشد ، تربیت ، کادرسازی و تشکیلات سازی  و ارتقا تجربه نیروهای مقاومت و جبهه حق ایجاد شده که در غیر پیش آمد چنین شرایطی ، دستیابی به آن بسیار دشوار و زمان بر بود . این موضوع عملا موجب  افزایش نفوذ ایران در منطقه و افزایش به مراتب بیشتر سطح قدرت نرم و  سخت ایران و محور مقاومت  نسبت به سال های قبل از این تحولات شده است.

مثلا این که نیروهای مقاومت و حزب الله لبنان تجربه نبردهای هجومی و شهری و خصوصا تجربه آزادسازی مناطق اشغالی را به تجربیات خود افزود و تشکیلاتش را در بسیاری نقاط گسترش داد .
تجربه و کادرسازی که ابعاد و آثارش را در آینده ، بهتر نشان خواهد داد و انشالله ذخیره ای می شود برای روز موعود و نبرد آزادسازی بیت المقدس ..

روزهای پرحادثه و تحولات اصلی در پیش است …
انهم یرونه بعیدا و نراه قریبا

#فتنه_شام #داعش #فتنه_سفیانی   #نبرد_نهایی  

بازنشر از پروفایل +بچه شیعهدو روی سکه تحولات منطقه

مطالب مرتبط :

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


یک × = 1