حاج محمود کریمی مشکل از خودت است برادر

حاج محمود کریمی مشکل از خودت است برادر

حاج محمود کریمی مشکل از خودت است برادر

حاج محمود کریمی مشکل از خودت است برادر
ترس وجود خانواده ام را گرفته بود. شب از نیمه گذشته بود و در اتوبانی خلوت خودروای ایجاد مزاحمت می کرد. به زور مجبورم کردند در کناره اتوبان به ایستم. یکدفعه دیدم به سمت خودروی من حمله کردند. مجبور شدم برای حمایت از خودم و سرنشینان خودرو چند تیر هوایی شلیک کنم تا ار*اذل* پا به فرار بگذارند. شما بودی چیکار می کردی؟ در خودرویت را باز می گذاشتی و می گفتی: بفرمایید هرکاری که دوست دارید با خانواده ام انجام بدهید؟ یا…؟

حاج محمود کریمی معروف به محمود هفتیرکش مشکل از خودت است برادر. چرا باید کارت به جایی برسد که برایت ایجاد مزاحمت کنند؟ چرا باید کارت به جایی برسد که مجبور به حمل سلاح و استفاده از آن بشوی؟

مگر نمیدانستی تو حامی ولایت فقیهی هستی که تمام دنیا با او سر جنگ دارند؟ مگر نمیدانستی تو مانند شاخ و برگ درخت انقلابی هستی که خار چشم خیلی هاست؟ مگر نمیدانستی تو روضه خون کودک شش ماهه ای هستی که برایش تیر یک شعبه هم کم بود و سه شعبه آوردند؟ مگر نمیدانستی مداحی هستی که بعضی ها برای آمدن در مجلست از ۸ صبح نوبت میگرند؟ مگر نمیدانستی در این سال ها باعث شدی خیل عظیمی از جوانان به واسطه تو برای این انقلاب و آرمان های امام حسین (ع) و ظهور حجت حق سینه سپر کنند؟

خب حق بده برادر من، برای زدن یک درخت تنومند تبر ها نمی توانند کاری کنند و مجبورند ابتدا شاخ و برگ های درخت را قطع کنند. مانند حاج سعید حدادیان، محمدرضا طاهری، عبدالرضا هلالی، حسین سیب سرخی، سید جواد ذاکر و …

دیدی مشکل از خودت است؟ دیدی پا روی دم بعضی ها گذاشته ای که چشم دیدن اهل بیت و امام و انقلاب و شهدا و حزب الهی ها را ندارند؟

ولی این راهم بدان که مشکل اصلی تو نیستی. جوخه اعدادم نوک مگسکش را به سمت هدف دیگری نشانه گرفته. تو مانند سپری در مقابل این جوخه هستی. مثل من مثل تمام بسیجی ها و حزب الهی ها. 

چند سؤال  :
۱-چرا ابتدا سایت اسرائیلی بالاترین این خبر را منتشر کرد؟
۲-چرا بعد از بالاترین سایت خانواده مشهور حامی جریان فتنه خبر را منتشر کرد؟
۳-چرا بیشتر تخریب ها حول محور اصلاح طلبان شکل میگیرد؟
۴-نفر بعدی برای تخریب چه کسی خواهد بود؟

لینک : http://sayberi174.persianblog.ir/post/1486

#محمود_کریمی  

بازنشر از پروفایل +پسر ایرانیحاج محمود کریمی مشکل از خودت است برادر

مطالب مرتبط :

یک دیدگاه

 • دی ۱۷, ۱۳۹۲ - ۹:۴۲ ب.ظ | لینک مستقیم

  حاج محمود : اولا که اسلحه کشیدی،‌چرا شلیک کردی؟
  ثانیا: ما بودیم باید چیکار می‌کردیم؟ اسلحه می‌کشیدیم؟ 
  آخه ما که اسلحه نداریم.
  این بهونه خوبی برای اسلحه کشی و شلیک نبود. شما نوکر امام حسینی، شما ولایتی هستید، شما در تیر رس دشمنی، یک کلام بگو اشتباه کردم،‌ببخشید. اینقدر خودتو توجیه نکن، آبرومونو بردی.

 • ارسال پاسخ

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  چهار + = 8