جناب وزارت خارجه ! سعی دارید چه چیز را پنهان کنید ؟!

جناب وزارت خارجه ! سعی دارید چه چیز را پنهان کنید ؟!

جناب وزارت خارجه ! سعی دارید چه چیز را پنهان کنید ؟!

جناب وزارت خارجه ! سعی دارید چه چیز را پنهان کنید ؟!

گروهک ترویستی عبدالله عزام بعد از انفجار سفارت کشورمان در لبنان و که منجر به شهادت رسیدن شهروندان ایران شد ، امروز برای بار دیگر مرکز فرهنگی ایران در لبنان را مورد حمله انتحاری قرار داد  .
سخنگوی وزارت خارجه ، سرکارخانم افخم ، طی واکنشی شدید نسبت به حادثه انفجار امروز مرکز فرهنگی ایران در لبنان ، به مانند حادثه انفجار سفارتمان  ، این حادثه را کار" ایادی صهیونیست ها " دانستند و این کار صهیونیست ها را محکوم کردند !

اما آیا  واقعا گروهک عبدالله عزام ایادی صهیونیست ها هستند ؟!
واقعیت این است که این گروهک ، یکی از گروه های زیر مجموعه القاعده بوده و مشخصا تحت فرمان و هدایت دستگاه اطلاعات عربستان و شخص بندربن سلطان است . فرمانده سابقش نیز ماجد الماجد بود که اخیرا در لبنان به همراه پسربندربن سلطان دستگیر شد ولی در میان تعلل و انفعال آقایان دیپلمات ، قبل از اعترافاتش ، کلکش کنده شد . گروهک عبدالله عزام عملا عامل عربستان است و نه ایادی صهیونیست ها !

اما نکته تامل برانگیز این است که در شرایطی که ارتباط این گروهک تروریستی با عربستان سعودی برای هیچ کس پوشیده نیست ، دستگاه دیپلماسی ایران باز هم حاضر نشد که حتی بصورت کلامی به نقش عربستان سعودی در این اقدام آشکار علیه امنیت ملی کشورمان کوچکترین اشاره و اعتراضی بکند .!
و متاسفانه حتی با انتساب این حرکت به صهیونیست ها ، حتی اقدام به فریب افکارعمومی و فرار از پاسخگویی در مورد عملکرد سوال برانگیزشان در مورد چراغ سبز نشان دادن بی حساب و کتاب به  عربستان سعودی کرده اند !

واقعا دلیل این انفعال فاجعه بار دستگاه سیاست خارجی دولت در برابر عربستان سعودی چیست ؟!
از چه چیز می ترسند ؟ نکند می ترسند موضعی که اتخاذ می کنند ، خاطر دوستان شفیق جناب هاشمی رفسنجانی در عربستان سعودی را مکدر سازد ؟!

#freeiraniansoldiers #ظریف #دیپلماسی_لبخند #دیپلماسی_ذلت #هاشمی_رفسنجانی #ملک_عبدالله   #دانستن_دیگر_حق_مردم_نیست  

بازنشر از پروفایل +بچه شیعهجناب وزارت خارجه ! سعی دارید چه چیز را پنهان کنید ؟!

مطالب مرتبط :

۲ دیدگاه

 • اسفند ۱, ۱۳۹۲ - ۶:۴۲ ق.ظ | لینک مستقیم

  اونقدر موضع ضعف از خودشون نشون دادند که پاکستان بی همه چیز واسه ما شاخ شده تهدید کرده اگر نیرو های نظامی ایران برای آزاد سازی سربازان وارد خاک شون بشه فلان می کنن و بهمان..

 • اسفند ۱, ۱۳۹۲ - ۱۲:۴۶ ب.ظ | لینک مستقیم

  شما رو دعوت میکنم به تقوا
  در حوزه دیپلماسی، به راحتی نمیشه هرکاری کرد.
  انصاف برادران، انصاف!

 • ارسال پاسخ

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  9 − = سه