جناب وزارت خارجه ! سعی دارید چه چیز را پنهان کنید ؟!

جناب وزارت خارجه ! سعی دارید چه چیز را پنهان کنید ؟!

جناب وزارت خارجه ! سعی دارید چه چیز را پنهان کنید ؟!

جناب وزارت خارجه ! سعی دارید چه چیز را پنهان کنید ؟!

گروهک ترویستی عبدالله عزام بعد از انفجار سفارت کشورمان در لبنان و که منجر به شهادت رسیدن شهروندان ایران شد ، امروز برای بار دیگر مرکز فرهنگی ایران در لبنان را مورد حمله انتحاری قرار داد  .
سخنگوی وزارت خارجه ، سرکارخانم افخم ، طی واکنشی شدید نسبت به حادثه انفجار امروز مرکز فرهنگی ایران در لبنان ، به مانند حادثه انفجار سفارتمان  ، این حادثه را کار" ایادی صهیونیست ها " دانستند و این کار صهیونیست ها را محکوم کردند !

اما آیا  واقعا گروهک عبدالله عزام ایادی صهیونیست ها هستند ؟!
واقعیت این است که این گروهک ، یکی از گروه های زیر مجموعه القاعده بوده و مشخصا تحت فرمان و هدایت دستگاه اطلاعات عربستان و شخص بندربن سلطان است . فرمانده سابقش نیز ماجد الماجد بود که اخیرا در لبنان به همراه پسربندربن سلطان دستگیر شد ولی در میان تعلل و انفعال آقایان دیپلمات ، قبل از اعترافاتش ، کلکش کنده شد . گروهک عبدالله عزام عملا عامل عربستان است و نه ایادی صهیونیست ها !

اما نکته تامل برانگیز این است که در شرایطی که ارتباط این گروهک تروریستی با عربستان سعودی برای هیچ کس پوشیده نیست ، دستگاه دیپلماسی ایران باز هم حاضر نشد که حتی بصورت کلامی به نقش عربستان سعودی در این اقدام آشکار علیه امنیت ملی کشورمان کوچکترین اشاره و اعتراضی بکند .!
و متاسفانه حتی با انتساب این حرکت به صهیونیست ها ، حتی اقدام به فریب افکارعمومی و فرار از پاسخگویی در مورد عملکرد سوال برانگیزشان در مورد چراغ سبز نشان دادن بی حساب و کتاب به  عربستان سعودی کرده اند !

واقعا دلیل این انفعال فاجعه بار دستگاه سیاست خارجی دولت در برابر عربستان سعودی چیست ؟!
از چه چیز می ترسند ؟ نکند می ترسند موضعی که اتخاذ می کنند ، خاطر دوستان شفیق جناب هاشمی رفسنجانی در عربستان سعودی را مکدر سازد ؟!

#freeiraniansoldiers #ظریف #دیپلماسی_لبخند #دیپلماسی_ذلت #هاشمی_رفسنجانی #ملک_عبدالله   #دانستن_دیگر_حق_مردم_نیست  

بازنشر از پروفایل +بچه شیعهجناب وزارت خارجه ! سعی دارید چه چیز را پنهان کنید ؟!

مطالب مرتبط :

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


دو + 4 =