جزئیات تماس تلفنی رهبر معظم انقلاب با عضو ستاد استهلال سیرجان

جزئیات تماس تلفنی رهبر معظم انقلاب با عضو ستاد استهلال سیرجان

جزئیات تماس تلفنی رهبر معظم انقلاب با عضو ستاد استهلال سیرجان

جزئیات تماس تلفنی رهبر معظم انقلاب با عضو ستاد استهلال سیرجان

وحید خضری از اعضای گروه تخصصی نجوم ستاد استهلال شهرستان سیرجان که حدود ۸ سال است در این ستاد عضویت دارد به خبرنگار ما گفت: بعد از ظهر دوشنبه سی ام ماه مبارک رمضان به اتفاق دو نفر از دوستان برای رصد هلال ماه شوال به روستای «مسجدوئیه» واقع در منطقه «گدار خانه سرخ» رفتیم، حدود ساعت ۱۹/۳۰ بود که به منطقه رسیدیم و در یک نقطه مرتفع تجهیزات مان را مستقر کرده و مشغول رصد شدیم.

در حال رصد آسمان با تلسکوپ بودم که آقای افشین (یکی از اعضای گروه) گفت: هلال ماه را با چشم میبینم، من نیز به آنجا نگاه کردم و براحتی و با چشم غیر مسلح هلال اول شوال را در ساعت ۱۹:۵۳ دقیقه رؤیت کردیم و بدون فوت وقت با آقای ایران نژاد تماس گرفتم و رؤیت هلال با چشم غیر مسلح را گزارش کردم.

وی ادامه داد: پس از ارائه گزارش، مشخصات هلال را یادداشت کردیم و برای صرف افطار پایین رفتیم. دقایقی نگذشته بود که متوجه شدم یکی از قطعات تلسکوپ را بالای تپه جا گذاشته ام. برگشتم که آن قطعه را بیاورم، به محض اینکه بالا رسیدم تلفن همراهم زنگ خورد وقتی نگاه کردم دیدم شماره ای با پیش شماره تهران است، وقتی جواب دادم گفتند که از دفتر مقام معظم رهبری هستند و سؤالاتی راجع به هلال رؤیت شده پرسیدند. پس از این سؤالات گفتند: «گوشی را نگه دارید «آقا» با شما کار دارند. من که اصلا انتظار نداشتم با مقام معظم رهبری صحبت کنم حسابی دستپاچه شده بودم و نمی دانستم چه باید بگویم، فقط به سؤالات فنی و تخصصی که ایشان می پرسیدند پاسخ می دادم و البته حواسم جمع بود که دقیق پاسخ بگویم.

وحید خضری ادامه داد: حضرت آقا از شکم هلال، قوس هلال، زمان دقیق رؤیت، ساعت غروب هلال، درخشندگی هلال و همچنین زمان دقیق اذان مغرب در سیرجان پرسیدند و در نهایت در حال تشکر و تبریک عید بودند که خط از دسترس خارج و تماس قطع شد. کمی جابجا شدم تا آنتن برگشت و منتظر ماندم شاید دوباره تماس بگیرند که تماسی گرفته نشد. خودم با آقای قاضی میرسعید مدیر گروه غیرحرفه ای رؤیت هلال دفتر مقام معظم رهبری که از قبل با ایشان ارتباط داشتم تماس گرفتم. ایشان گفت: «در گزارش های رسیده فعلا سیرجان تنها شهری است که با چشم غیر مسلح هلال را دیده اند و در چند شهر دیگر هم هلال با تلسکوپ رؤیت شده است».

وحید خضری گفت: هنوز هم باورم نمی شود با حضرت آقا صحبت کرده ام، آن شب از خوشحالی تا صبح خواب نرفتم و آهنگ صدای دلنشین و مهربان آقا هنوز گوشم را نوازش می دهد واین روزها حال و هوای متفاوتی دارم.وی گفت: آرزو دارم دوباره صدای آقا را بشنوم و از نزدیک با ایشان دیدار کنم چرا که اشتیاق دیدار ایشان در وجودم جاری شده است.

متن کامل در: http://www.afkarnews.ir/vdcameney49nme1.k5k4.html

بازنشر از پروفایل +حبیب الله مهریجزئیات تماس تلفنی رهبر معظم انقلاب با عضو ستاد استهلال سیرجان

مطالب مرتبط :

۳ دیدگاه

 • مرداد ۱۴, ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۲ ب.ظ | لینک مستقیم

  تکذیب شد

 • مرداد ۱۴, ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۳ ب.ظ | لینک مستقیم

  ما تا آخر متن اومدیم.با گوینده همدم شدیم و لبخد به لبمان نشست.یک دفعه گفتن تکذیب شد!

 • مرداد ۱۵, ۱۳۹۳ - ۱:۴۲ ق.ظ | لینک مستقیم

  کی تکذیب کرد؟!!

 • ارسال پاسخ

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  7 × = سی پنج