تپه های سبز

تپه های سبز

تپه های سبز

تپه های سبز ـ (۱)
تپه های سبز را بتناوب خواهم نوشت و طی آن اشاره به حواشی خواهم کرد که در شهرآشوبی های سال ۸۸ بی آزرمانه مطرح شد بدون آنکه کسی به روی مبارک خود بیآورد این حواشی بنام غوغائیان و در تاسف آورترین بخش تاریخ ثبت و بایگانی شد!
نخست ـ ترانه موسوی!
ترانه موسوی به اعتبار تصویر منسوب به ایشان، دختر خانم حدوداً ۲۵ ساله و زیباروئی بود که در ۲۴ تیر ۸۸ در خلال اغتشاشات مقابل مسجد قبای تهران توسط دو بسیجی و بر ترک موتور سیکلت ربوده شد و در ادامه توسط حجت الاسلام طائب تصاحب شده و بعد از تجاوز مکرر به ایشان از مهبل و مقعد (!) بدلیل شدت جراحات از ناحیه پارگی مهبل پیکر نیمه جان ایشان به بیمارستانی در کرج منتقل شد، اما ۲۴ ساعت بعد جهت «اختفای رسوائی» جنازه ایشان در بیابان های قزوین پیدا شد در حالی که پیش تر آلت تناسلی ایشان با اسید سوزانده (!) و جنازه ایشان نیز به آتش کشیده شده بود!
کار تا آنجا بالا گرفت که در ادامه سناتور جمهوریخواه ایالات متحده آمریکا «تدیوس مک کارتی» نیز طی نطقی در کنگره در مقام خونخواهی ترانه خانم برآمد!
همه لواحق لازم برای خلق یک تراژی مهیب در ماجرای ترانه موسوی مهیا بود جز آنکه با گذشت ۵ سال از آن تاریخ هنوز نه پدر ایشان نه مادر ایشان نه خواهر ایشان نه برادر ایشان نه عمه ایشان نه عموی ایشان و نه خاله ایشان و نه دائی ایشان ایضاً دیگر اقوام دور یا نزدیک مشارالیها پیدا نشده اند هم چنانکه نه شغل ایشان و احیانا همکاران ایشان و دوستان ایشان و هم دوره ای های ایشان و بچه محل های ایشان و مغازه داران محل ایشان هیچ کس و هیچ کس پیدا نشد تا بگوید این ترانه خانم کیست و کجا زندگی می کرده. گوئی فرشته ای سهل الوصول بوده که در ۲۴ خرداد از زیر بوته به عمل آمده و در مقابل مسجد قبا ظاهر شده و دو روز بعد هم بدون آنکه هیچ عقبه ای از خود بجا بگذارد جنازه مشارالیها بدان شکل پیدا شده و تاکنون هم بی سر و صاحب مانده!
…

بازنشر از پروفایل +Dariush Sajjadiتپه های سبز

مطالب مرتبط :

۳ دیدگاه

 • مهر ۲, ۱۳۹۳ - ۳:۴۳ ق.ظ | لینک مستقیم

  Va pa to az koja miduni hatman to ham bashun bodi????????

 • مهر ۲, ۱۳۹۳ - ۶:۴۲ ق.ظ | لینک مستقیم

  شرم کن و از خدا بترس
  دنیا ارزش این همه دروغ رو نداره

 • مهر ۲, ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۳ ق.ظ | لینک مستقیم

  و البته به تناوب حقوق و مزایای خودت رو هم از بیت المال خواهی گرفت!
  تا کی می خوای نون این چیزا رو بخوری دوست عزیز! بس کنید دیگه تو رو خدا!
  نمی خوایید بذارید یه کم اعصاب مردم راحت باشه.

 • ارسال پاسخ

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  − پنج = 4