تــولــیــد مــــیــــهــــن

تــولــیــد مــــیــــهــــن

تــولــیــد مــــیــــهــــن

سال پیش که سال تولید ملی بود همینطور تو فکر این بودم که برای امسال چه کار میشه کرد. به بچه ها گفتم فکر کنید ایده بدید. +حسین الـهــام. یه روز یه وبلاگی رو بهم معرفی کرد بنام تولید میهن.
یک وبلاگ که حتی دامین مستقل هم نداشت. این وبلاگ سعی کرده بود توی همه زمینه ها کالا های خوب ایرانی رو معرفی کنه. برند ها بزرگ و با کیفیت ایرانی به همراه عکس های از کارخانه و تولیدی. بخش های مختلفی داشت. مثلا یک سری جهیزیه با کالا های ایرانی یا سیسمونی ست اداری و ده ها محصول با کیفیت ایرانی. برای من که کارم حوزه سایت و وبلاگ بود عجیب بود یک همچین سایتی که باید یک تیم تمام وقت پشتش می بود دامنه مستقل نداشت.
همون روزها سایت الف هم یک خبر در معرفی سایت زد. خلاصه ای از کار رو نوشتیم و کردیمش یه طرح که بریم براش حمایت بگیریم و کار گسترش پیدا کنه. انچنان این کار خوب و بدیع بود که شک نداشتم می تونم براش بودجه خوبی بگیرم. خلاصه پیگیری هام چنان خورد توی دیوار که بماند. البته کم تجربگی خودم هم بود مثلا اگر اسمش رو گذاشته بودم طرح قرارگاه حمایت از تولید ملی قاعدتا نتایج بهتری داشت!
خلاصه اینکه کامنت براش گذاشتیم و شماره دادیم و تماس گرفت. تنها کاری که ازم بر می امد این بود که دعوتش کنم و ازش تشکر کنم. تعحب کرده بود که از سیستم دولتی کسی وبلاگش را دیده و حالا دعوتش کرده که فقط تشکر کند!
جوانی ارام و کمی خجالتی به نظرم امد. حرف زدیم. نه تیم داشت نه به جایی وصل بود.خودش و خانومش احساس کرده بودند برای اجرای فرمان اقا چه کار از دستشون بر میامد. یک وبلاگ با یک طراحی ساده ولی خوب. اون روز دنیا رو سرم خراب شده بود. من که از صبح تا شب پشت این میز مزخرف می شینم و سرگرم نامه و جلسه بازی ام و سر ماه از بیت المال حقوق می گیرم کجا و این بنده خدا کجا..
حالا اون وبلاگ سایت شده و بزرگتر. حاصل همکاری یک زوج جوان واقعا انقلابی. بی ادعا و بی توقع و موثر. امسال خدا کمک کرد توی نمایشگاه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال حضور دارن. توی نمایشگاه امسال تنها قشنگی و دلخوشیم حضور این سایت هست. در نمایشگاه امسال من افراطی و کم سواد کاره ای نبودم جزء توفیقی که داشتم برای کمک به این سایت که تنها قشنگی نمایشگاه امسال باشه.
سال ۳۸ راهرو وسط سمت راست.

بازنشر از پروفایل +سید محمدرضا اصنافیتــولــیــد مــــیــــهــــن

مطالب مرتبط :

یک دیدگاه

  • اسفند ۱۱, ۱۳۹۲ - ۱:۴۲ ق.ظ | لینک مستقیم
  • ارسال پاسخ

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


    − 8 = هیچ