تحلیلی از بیانات رهبری در دیدار با کارگزاران نظام

تحلیلی از بیانات رهبری در دیدار با کارگزاران نظام

تحلیلی از بیانات رهبری در دیدار با کارگزاران نظام

مثل همیشه امام امت با سخنان حکیمانه شان شاهکار کردند و دراین طرف هم مجموع مدعیان و غیرمدعیان با تقطیع و گزینش جانبدارانه کلام و پیام  امام امت ، تا می توانند در جهت انحراف و کاهش اثر و نفوذ اصل سخنان ایشان سنگ تمام میگذارند

پینوشت :

۱- اصل صحبت های دیشب رهبری در جمع مسئولان نظام  درخصوص حمایت از دولت :

" بنده دولت را حمایت میکنم. من از همه‌ى توانى که در اختیارم هست استفاده خواهم کرد براى کمک به دولت؛ دولت را تأیید میکنم، حمایت میکنم، مثل همه‌ى دولتهاى گذشته. نسبت به مسئولان بلندپایه‌ى دولت – آنهایى که میشناسم – اعتماد دارم. همه‌ى دولتهایى که بعد از انقلاب سر کار آمدند، دولتهاى منتخب مردمند و بنده در همه‌ى این دوره‌ها – آن‌وقتى که مسئولیّت داشتم – از همه‌ى این دولتها حمایت کردم .
همه‌ى دولتها هم نقاط مثبتى دارند، [هم] نقاط منفى‌اى دارند؛ هیچ دولتى نیست که بگوید من همه‌ى نقاطم مثبت است یا کسى بگوید همه‌ى نقاطش منفى است؛ نه، مثبت و منفى مخلوط است.
البتّه نسبت به دولتهاى گذشته، بهتر این است که نقد به صورت کارشناسى انجام بگیرد*؛ *نقد در منبرهاى عمومى خیلى مصلحت نیست ؛ نسبت به دولت کنونى هم نقد باید منصفانه، محترمانه، دلسوزانه باشد ؛ به معناى مچ‌گیرى، به معناى اذیّت کردن نباشد؛  "
…………………………

و اتفاقا ایشان بعد از این توصیه نسبت به چگونگی نقد صحیح دولت ، خودشان با رعایت انصاف ، محترمانه و دلسوزانه ،مهمترین رویکردها و جهت گیری های اصلی دولت نظیر شعار اعتدال وچیستی و چگونگی اش را به طور غیر مستقیم اما اصولی به نقد می کشند .

حالا اتفاق خاصی افتاده است که مجددا یکسری دوره افتاده اندو  یک جمله رهبری در خصوص حمایت از دولت را چماق کرده اند و بر سر منتقدان به دولت میکوبند !؟

۲- مثلا انگار ما منتظر بودیم که به فرض ، رهبری در دیدار با مسئولین نظام بگویند :
من از این دولت حمایت نمی کنم و کمک کردن به این دولت را هم جایز نمی دانم و اصلا به این افراد خائن که هر روز مشغول دهن کجی هستند اعتماد ندارم و اصلا قبولشان هم ندارم و لذا مردم بریزند تو خیابان ها و تکلیف این دولت را یکسره کنند  ؟!!؟
انگار مثلا الان که رهبری گفته اند از دولت و دولتمردان جمهوری اسلامی حمایت می کنند ، حرف عجیب و غافل گیر کننده و خلاف روال معمولی زده شده است !

نه داداش من ! اون کسی که چنین منطق و روشی داره ، امام حکیم ، عاقل ، مدیر و مدبر ما و ناخدای کشتی انقلاب نیست . این روش ها و منطق ها مختص همونیه که از ۸۴ دلش با منتخب قانونی مردم صاف نشد و در ۸۸ هم  مردم به کف خیابان ها  کشید و به جون هم انداخت و کشور را به آشوب کشید !

#امام_خامنه_ای #ناخدای_کشتی_انقلاب #مدیر #مدبر #حکیم #نماد_اعتدال  

بازنشر از پروفایل +بچه شیعهتحلیلی از بیانات رهبری در دیدار با کارگزاران نظام

مطالب مرتبط :

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ پنج = 11