از قتل مشکوک ندا در ایران تا قتل مایکل براون ها در آمریکا

از قتل مشکوک ندا در ایران تا قتل مایکل براون ها در آمریکا

!

از قتل مشکوک ندا در ایران تا قتل مایکل براون ها در آمریکا … !
ماجرای خدعه های شیطان بزرگ و مزدوران و فریب خوردگانش …
 
با دارابودن مجهزین تجهیزات و پیچیده ترین و کاراترین ساختارهای امنیتی و انتظامی ، در شرایطی کاملا آرام و کنترل شده و غیر از حالت بحرانی و آشوب و هرج و مرج ، پلیسشان نه با یک گلوله بلکه با ۶ گلوله زده یه نوجوان سیاه پوست غیرمسلح رو کشته ،

الانم چند روز هست که مردم ایالت میسوری و شهر فرگوسن در اعتراض به این قتل  و خشونت پلیس علیه سیاه پوستان ( که قتل براون فقط یکی از نمونه هاش بوده ) به خیابان ها آمده اند ، دولت هم در کل ایالت حالت فوق العاده اعلام کرده و ارتباطات و خبررسانی از وقایع ایالت و اعتراضات رو بشدت محدود کرده و چند خبرنگار رو بازداشت کرده و منطقه رو پرواز ممنوع اعلام کرده و با آخرین تجهیزات نظامی و نیروهای مسلح به سلاح های جنگی برای سرکوب اعتراضات وارد عمل شده ….

رسانه هایشان هم که ادعای آزادی و خبررسانی شفاشان گوش عالم را کر کرده است کلا رفته اند در کار سانسور و تحریف و کوچک نمایی اخبار… و به قول خودشون دارند بحران را مدیریت می کنند !
به همین راحتی !
 
بعد همین دولت شیطانی  ، در فتنه انتخاباتی سال ۸۸ ایران  و شورش و هرج و مرجی که خودشان یکی از ارکان و آتش بیارانش بودند ، سر حادثه مشکوک قتل ندا آقاسلطان ، نگران حقوق بشر و آزادی شده بود و به خون خواهی ندا و احقاق حقوق تضییع شده مردم ایران برخواسته بود و برایش اشک تمساح می ریخت  و به دنیا می گفت که ببینید حکومت ایران چقدر غیردموکراتیک و خشن و ظالم است !

همین دولت شیطانی و نوچه هایشان  در رسانه هایشان ، حکومت ایران را زیر سوال میبردند که چرا برای مدیریت بحران و شورش های خیابانی ، از پلیس و نیروهای ضدشورش و باتوم استفاده می کنی و فعالیت رسانه ها و کارخبررسانی را محدود کردی و خلاصه آزادی و  آرمان های خبرنگاری آزاد رو زیر سوال بردی !

همین دولت شیطانی که برای سرکوبی و حکم رانی بر مردمش از هیچ عملی فروگذار نیست ، به عنوان نماد پاسدار آزادی و حقوق بشر ، شدند نگران آزادی و حقوق و جان مردم ایران و شدند پایگاه و ملجاء  بسیاری از اپوزوسیون و به اصطلاح مبارزان راه آزادی و بمانند لاشخور از جسد ندا برای دشمنی با جمهوری اسلامی ایران استفاده کردند
به همین راحتی و به همین شیطان صفتی و بی شرفی !
 
 
پینوشت :
۱٫   اسم آمریکا که رویش است : شیطان بزرگ! .. از شیطان هم جز خدعه و نیرنگ و دشمنی برنمی آید . اما اسم آن کسانی که در دامن این شیطان غلطیده اند و در انتظار این هستند که این شیطان برایشان امن و آرامش و آزادی و رفاه به ارمغان بیاورد ، چه می تواند باشد ؟!
 
۲٫   و البته ظاهرا اصلا هم نباید از مسئولان جمهوری اسلامی ایران و تکیه زنندگان بر میراث خون شهدای انقلاب اسلامی انتظار داشت در این قضایا همانطور که دشمن آمریکایی در فتنه ۸۸ تلاش کرد هرگونه که می تواند به معترضان نزدیک شود و تقویت و جریان دهیشان کند و مثلا شخص اوباما مرگ ندا را شکننده قلب خود عنوان کرد ! و موارد متعدد دیگر … ،  حداقل در کلام هم که شده با مردم مستضعف و بپاخواسته آمریکا علیه سیستم ظالم و البته دشمن ایران ؛ همدردی کنند ..
بالاخره ظاهرا برای آقایان دوران مکدر کردن کدخدا هم دیگر به سرآمده است و دیگر نباید کدخدای مودب و باهوش را از خود رنجاند !
  #ferguson #آمریکا #شیطان_بزرگ #دشمن_آمریکایی  
#دشمن_اصلی  

بازنشر پست از پروفایل +بچه شیعهاز قتل مشکوک ندا در ایران تا قتل مایکل براون ها در آمریکا

مطالب مرتبط :

یک دیدگاه

  • مرداد ۲۷, ۱۳۹۳ - ۳:۴۸ ب.ظ | لینک مستقیم
  • ارسال پاسخ

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


    9 − = دو