آیا مدیران رسانه ی ملی از تعطیلات برگشته ان…

 آیا مدیران رسانه ی ملی از تعطیلات برگشته ان...

 آیا مدیران رسانه ی ملی از تعطیلات برگشته اند؟

دو هفته گذشت؛ آیا مدیران رسانه ی ملی از تعطیلات برگشته اند؟!
از سخنان مهم و بی سابقه ی مقام معظم رهبری در اول فروردین دو هفته گذشت؛ بر اساس یک برآورد شبکه های ماهواره ای تا کنون بیش از ۴۲۰ ساعت در قالب برنامه های خبری و تحلیلی به پیام های مندرج در سخنرانی رهبر جمهوری اسلامی ایران پرداخته اند. گفته می شود حتی برخی از ضد انقلاب اصطلاحا وطن پرست هم از لحن کوبنده آیت الله خامنه ای خطاب به اسرائیل و امریکا احساس غرور کرده اند. اما رسانه ی ملی همچنان هیچ واکنشی نشان نداده است. حتی یک برنامه ی جامع در تحلیل جملات مهم این سخنرانی ارائه نکرده است. درحالیکه مباحث سیاسی نقل محافل خانواده های ایرانی در ایام نوروز بوده، اما رسانه ی ملی ترجیح داده به برگزاری جشن های تکراری و بزم های ظاهرا سرگرم کننده بپردازد، و علیرغم این تلاش باز هم قافیه را باخته است. 
اما شبکه های ماهواره ای مخاطبان ایرانی را جدی گرفته اند و برای کنجکاوی سیاسی شان برنامه هایی حرفه ای تدارک دیده اند. بسیار برای من ناراحت کننده است که اعتراف کنم حتی من هم برای شنیدن تحلیل های متفاوت ناچارم به برخی از همین شبکه های خبیث سربزنم. متاسفانه مخاطبان دیگر رسانه ی ملی را جدی نمی گیرند و اتفاقی که پس از فتنه ۸۸ رخ داد در حال تکرار شدن است. امیدوارم مدیران رسانه ملی زودتر از تعطیلات برگردند! 
به قول محمدحسین جعفریان، کای که برخی مدیران رسانه ملی با صدا و سیما میکنند مانند این است که با تانک چیفتن بروید مسافرکشی!!! بله با تانک هم میشود مسافر کشی کرد وقتی نخواهی که با آن بجنگی البته!

بازنشر پست از پروفایل +وحید یامین پور آیا مدیران رسانه ی ملی از تعطیلات برگشته ان...

Google+: نمایش پست در پلاس

مطالب مرتبط :

یک دیدگاه

  • فروردین ۱۵, ۱۳۹۲ - ۵:۱۹ ب.ظ | لینک مستقیم

    هنوز خوابن، فعلا زاکانی اینا بیدار شدن.

  • ارسال پاسخ

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


    × یک = 9