آقای ظریف کمی دقت…

آقای ظریف کمی دقت…

کسی نمیگه که نیروی نظامی ما به پای امریکا می رسه… 
ولی
این حرفی که اقای ظریف زده .. اونم در دانشگاه … یعنی ناچیز گرفتن تلاشهای دانشجویانی که دارن پروژه های تحقیقاتی و اجرایی وزارت دفاع رو انجام می دن…

برادر ظریف، رفتی تو دانشگاه و پیش دانشجویانی که بعضی شون دارن روی همین پروژه ها کار می کنن گفتی که " آیا فکر کردید آمریکا که می تواند با یک بمب تمام سیستم دفاعی ما را از کار بیاندازد از سیستم دفاعی ما می ترسد؟ یه جور مایوس کردن دانشجوهاست که با خودشون بگن پس چه فایده؟ ما که هر چی بدویم نمی رسیم!

یعنی چی که ما هر چی قدرت نظامی داشته باشیم امریکا می تونه با یه بمب بزنه از کار بندازه. باز  که دمدمای مذاکرات ژنو حرفای دشمن شاد کن می زنی؟

ظریف جان! وقتی رفتی غنی سازی ۲۰درصد رو معامله کردی،همین بیخ گوش من ۱۰ تا دانشجو گفتن این همه دانشجو اینقدر تلاش کردن تا به این فناوری رسیدن که برن متوقفش کنن؟

وقتی صالحی گفت ما از اولش هم غنی سازی ۲۰ درصد نمی خواستیم و لازم نداشتیم، یکی از دانشجوهای نخبه که داره روی پروژه های دفاعی کار می کنه و تا به حال دو بار از دانشکده های اروپا براش بورسیه فرستادن و به خاطر کشورش اینجا مونده و نرفته، پرسید یعنی فقط می خواستن برای دست بالا داشتن تو مذاکرات غنی سازی ۲۰ درصد داشته باشن؟ بعد چند تا دانشمند رو قربونی کردن که دستشون پر باشه؟ پروژه های ما هم  همینطوری نشه!

حالا معامله غنی سازی ۲۰ درصد گذشت، شاید به صلاح بود. والله اعلم !

اما این تحقیر و کوچک شمردن نیروی نظامی ما دیگه چه صیغه ایه؟؟؟ از سید حسن نصرالله یاد بگیر که چطور نیروی نظامی حزب الله رو به رخ اسرائیل می کشه.
یه کمی دقت کن برادر ظریف. شما هر کلامت توسط دشمن رصد میشه.
 قسمت اول صحبتهات که در باره قدرت مردمی صحبت کردی خوبه ولی لازم بود این قسمت آخر رو هم بگی؟

بازنشر از پروفایل +Mansure Morganآقای ظریف کمی دقت...

مطالب مرتبط :

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


2 + = هفت